szkolenie pt.: „Skuteczne pomaganie osobie będącej w kryzysie sytuacyjnym”.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie zaprasza na szkolenie   pt.: „Skuteczne pomaganie osobie będącej w kryzysie sytuacyjnym”.

Szkolenie skierowane jest do pracowników instytucji i służb działających na rzecz osób i rodzin poszkodowanych w wyniku żywiołu, który miał miejsce w sierpniu br. na terenie naszego powiatu (m.in. pedagogów szkolnych, nauczycieli, pracowników socjalnych).

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 listopada 2017r. w godzinach od 10:00 do 15:00 na sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie. Prowadzący szkolenie Pan Krzysztof Sarzała – Dyrektor Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku

 

Formularz zgłoszeniowy można przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

faxem – 059 822 80 68 lub pocztą tradycyjną na adres PCPR w Bytowie, ul. Miła 26 - do dnia 16 listopada 2017 roku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.doc)formularz zgłoszeniowy.doc[ ]36 kB

logo UE

Biuletyn Informacji Publicznej

bip arch

esp

eures

samorzad woj pom

powiat bytowski

pfron

Adres:
PCPR Bytów
ul. Miła 26
77-100 Bytów
 
tel./fax:
(59) 822 80-68
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dni i godziny urzędowania:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00

Aktualnie online

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.