Wyjazd integracyjny

 

 

W dniach 07.09.2018r.- 09.09.2018r. odbył się wyjazd edukacyjno-integracyjny dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą wraz z rodzinami do Ośrodka Wypoczynkowego „EWA”   w Łebie, zorganizowany w ramach projektu „RAZEM W DRODZE Q PRZYSZŁOŚCI”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach Osi Priorytetowej 6 Integracja, Działanie 6.2 Usługi Społeczne, Poddziałanie 6.2.2 Rozwój usług społecznych w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Wyjazd miał na celu integrację rodzin sprawujących pieczę zastępczą oraz edukację w zakresie zorganizowanego treningu kompetencji i umiejętności społecznych, budowaniu więzi rodzinnych,  a także kreatywnych warsztatów dla dzieci i rodziców.

W ostatnim dniu wyjazdu wszyscy uczestnicy wybrali się do Rodzinnego Parku Rozrywki „Łeba Park”, w którym czekało mnóstwo atrakcji, m.in. dinozaury w skali 1:1, zamek strachu, świat bajek w 3D, minigolf, pojazdy flinstonów, rowery wodne, małpi gaj, labirynt magicznych luster, wioska indiańska, ścieżka edukacyjna, koło młyńskie, kolejka czerwonego kapturka, jak i szlak latarni morskich. Każdy z uczestników wyjazdu miał zagwarantowane posiłki w postaci śniadania, obiadu i kolacji.

 

                

           loga unii projekt Aldony

 leba1

leba2

leba3

leba4

 

logo UE

Biuletyn Informacji Publicznej

bip arch

esp

eures

samorzad woj pom

powiat bytowski

pfron

Adres:
PCPR Bytów
ul. Miła 26
77-100 Bytów
 
tel./fax:
(59) 822 80-68
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dni i godziny urzędowania:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00

Aktualnie online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.