Aktualności - Marsz na rzecz rodzicielstwa zastępczego z dnia 23.09.2018 roku

 

 

Dnia 23 września 2018r. odbył się przemarsz w Miastku oraz impreza plenerowa pn. „Marsz na rzecz rodzicielstwa zastępczego” w parku przy ul. Grunwaldzkiej. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie w Bytowie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Błękitna Wróżka” przy udziale MGOK w Miastku.

Uczestnicy brali udział w przemarszu ul. Dworcową w kierunku skrzyżowania ul. Dworcowej i ul. Koszalińskiej. Łącznie w przemarszu wzięło udział około 140 osób. Po marszu uczestnicy wzięli udział w imprezie plenerowej w parku, gdzie przemówienie wygłosił Wicestarosta Powiatu Bytowskiego, Pan Zbigniew Batko. Uczestnicy mogli skorzystać z licznych atrakcji, m.in. konkursów dla dzieci, eurobungee, dmuchańców, malowania twarzy. Imprezę uatrakcyjniały występy artystyczne dzieci z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku. Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie wręczali mieszkańcom Miastka i uczestnikom imprezy drobne upominki, m.in. balony, wiatraczki, notesy, słodkości oraz ulotki promujące pieczę zastępczą.  Marsz na rzecz rodzicielstwa zastępczego miał na celu promowanie rodzicielstwa zastępczego na terenie powiatu bytowskiego.

 

marsz01

marsz02

marsz03

marsz04

marsz05

marsz06

marsz07

marsz08

marsz09

logo UE

Biuletyn Informacji Publicznej

bip arch

esp

eures

samorzad woj pom

powiat bytowski

pfron

Adres:
PCPR Bytów
ul. Miła 26
77-100 Bytów
 
tel./fax:
(59) 822 80-68
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dni i godziny urzędowania:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00

Aktualnie online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.