Oferty pracy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ogłoszenie z dnia 09.07.2018 roku - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie poszukuje osobę na stanowisko pomoc administracyjna - kliknij.
  • Wyniki naboru: W wyniku przeprowadzonego naboru na stanowisko pomoc administracyjna zastała zatrudniona Aneta Cychosz zam. w Bytowie.

 

 

 

 Wyniki naboru na stanowisko urzędnicze - Referent ds. obsługi Zespołu ds orzekania o niepełnosprawności

 

 

 

 

 

 

Wyniki naboru na stanowisko urzędnicze Referent ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności

Nabór na stanowisko urzędnicze

 

 

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie poszukuje kandydata na stanowisko - Młodszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej.

 

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie ogłasza nabór na zatrudnienie osoby na zastępstwo - stanowisko urzędnicze Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o niepełnosprawności i Stopniu niepełonsprawności.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Referent ds. obsługi Zespołu ds. Orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie poszukuje kandydata na stanowisko - Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej.

logo UE

Biuletyn Informacji Publicznej

bip arch

esp

eures

samorzad woj pom

powiat bytowski

pfron

Adres:
PCPR Bytów
ul. Miła 26
77-100 Bytów
 
tel./fax:
(59) 822 80-68
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dni i godziny urzędowania:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00

Aktualnie online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.