Przejdź do treści
Logo PCPR Bytów
Logo PCPR Bytów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Image Description

Kadra

Dane adresowe:

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BYTOWIE

ul. Miła 26

77-100 Bytów

tel/fax: 59 822 80 68

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

tel. 59 822 48 29

e-mail: kontakt@pcprbytow.pl

 

Wojciech Kwaśniewski – Dyrektor

e-mail: w.kwasniewski@pcprbytow.pl

pokój nr 14

 

Sekretariat

pokój nr 14, nr wewn. tel. 21

  • Klaudia Nadolna - Pomoc biurowa

         e-mail: kontakt@pcprbytow.pl

  • Tomasz Wróblewski - Podinspektor ds. administracyjno - kadrowych

        e-mail: t.wroblewski@pcprbytow.pl

 

Dział Finansowy

pokój nr 13, nr wewn. tel. 24

  • Sylwia Miotk - Główna Księgowa

           e-mail: s.miotk@pcprbytow.pl

  • Ewa Pawłowska – Księgowa

          e-mail: e.pawlowska@pcprbytow.pl

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

pokój nr 7 - parter

  • Aleksandra Kuźmin - Podinspektor ds. obsługi Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

          e-mail: a.kuzmin@pcprbytow.pl

          nr wewn. tel. 23

  • Kinga Siwik - Referent ds. obsługi Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

          e-mail: k.siwik@pcprbytow.pl 

          nr wewn. tel. 23

  • Mateusz Ekman - Pomoc administracyjna

          e-mail: m.ekman@pcprbytow.pl 

          nr wewn. tel. 23

 

Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

 

  • Dorota Strzyżewska - Kierownik Działu Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

          e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl

          pokój nr 2 - parter, nr wewn. tel. 31

  • Katarzyna Cyra - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON

          e-mail: k.cyra@pcprbytow.pl

          pokój nr 1 - parter, nr wewn. tel. 20

  • Katarzyna Gacek -  Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON

          e-mail: k.gacek@pcprbytow.pl

          pokój nr 1 - parter, nr wewn. tel. 20

 

Punkt Interwencji Kryzysowej / Realizacja Projektu "POZYTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ"

  • Marzena Bazner - Specjalista Pracy Socjalnej

          e-mail: m.bazner@pcprbytow.pl

          pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

  • Dorota Strzyżewska - Specjalista Pracy Socjalnej

          e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl

          pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

 

Dział Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych

  • Anna Idzik - Kierownik Działu Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych

          e-mail: a.idzik@pcprbytow.pl

          pok. nr 9, nr wew. tel. 28

  • Aneta Cychosz - Pedagog

          e-mail a.cychosz@pcprbytow.pl

          pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

  • Emilia Dykier - Pedagog

          e-mail: e.dykier@pcprbytow.pl

          pokój nr 11, nr wewn.tel.22

  • Natalia Bałdys - Pedagog

          e-mail: n.baldys@pcprbytow.pl

          pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

  • Magdalena Lewińska - Pedagog

          e-mail: mlewinska@pcprbytow.pl

          pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

  • Bartłomiej Jakubek - Podinspektor ds. świadczeń socjalnych

          e-mail: b.jakubek@pcprbytow.pl

          pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

Realizacja projektu "RAZEM W DRODZE Q PRZYSZŁOŚCI"

  • Aldona Chwarzyńska - Podinspektor ds.realizacji projektów współfinansowanych z EFS

          e-mail: a.chwarzynska@pcprbytow.pl

          pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

  • Marzena Chamier Ciemińska - Referent ds. realizacji projektów współfinansowanych z EFS

          e-mail: m.chamiercieminska@pcprbytow.pl

          pok. nr 16, nr wewn. tel. 26

 

KOORDYNATORZY:

  • Anita Zwara – Starszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

         e-mail: a.zwara@pcprbytow.pl

         pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

  • Weronika Stoltmann - Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

          e-mail: w.stoltmann@pcprbytow.pl

          pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

  • Magdalena Klaman - Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

          e-mail: m.klaman@pcprbytow.pl

          pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Agnieszka Pawelec - Psycholog
  • Andrzej Krzysztof Pawelec - Psycholog
  • Danuta Gawarecka - Radca Prawny, pokój nr 14, czwartek 15:00 - 17:00

Wizyty z psychologiem lub radcą prawnym umawiamy telefonicznie pod nr tel. 59-822-80-68 lub w siedzibie PCPR w pokoju nr 2 (parter). Osoby znajdujące się w sytuacji kryzysowej przyjmowane są poza kolejnością.